Creativity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сънищата

2 posters

Go down

Сънищата Empty Сънищата

Post by Night~Light Tue Feb 23, 2010 10:55 am

Сънищата Sleep10
Какво сънувате? Сънувате ли въобще? Има ли причина за сънищата ви? И най-важното използвате ли сънищата си за вдъхновение? Аз имам няколко разказа по сънища, и още хиляди неосъществени идеи, исках да разбера дали и вашият ум си играе с вас така както и моя и дали сте се научили да използвате идеите на болното си съзнание Wink Чудех се дали да не сложа темата в похватите, но реших че заслужава отделна тема, най-малко защото сънищата са страшно разнообразни и ще ми е интересно всеки да сподели най-хубавия и най-лошия си сън, най-вдъхновяващия и най-ползотворния откъм идеи.
Вярвам, че сънищата могат да ни кажат наистина много...
Night~Light
Night~Light

Posts : 50
Join date : 2010-02-17
Age : 33

Back to top Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Post by mijiturka Thu Mar 04, 2010 11:48 am

Много пъти ми се е случвало да сънувам неща, които наистина ми се иска да напиша. Проблемът е, че не успявам да ги предам така, както са се развили в главата ми. Всички сънища изглеждат много по-вълнуващи, докато ги сънувам, независимо дали после ги разказвам на някого, или се опитвам да ги напиша.
Наскоро ми се случи нещо интересно - лежах си и си слушах Pink Floyd, надути на слушалки и съм заспала. Сънувах изключително интересни, изпълнени с въображение неща, по-голямата част от които за съжаление забравих. Във всеки случай открих още един интересен начин да поотворя съзнанието си чрез тази музика, което ме радва и изумява все повече. Ако сте фенове - пробвайте и вие да спите на Pink Floyd. Razz
mijiturka
mijiturka

Posts : 31
Join date : 2010-02-09
Age : 32
Location : Edinburgh

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum